Pravidla

noxxcraft – pravidla

1) Vykrádání, ničení
Vykrádání neuzamčených truhel je legální, zamykej si je pomocí příkazu „/zamek“.
Ničení staveb je zakázáno, nahlásíš ho příkazem „/vidimgrief“. Všechny akce hráčů jsou zaznamenávány, proto si dávej pozor.

2) Hacking
a) X-Ray
Nenaturální vyhledávání rud (ore) pomocí X-Ray módů nebo textur je PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO!! Vzhledem k vysokému počtu uživatelů, kteří toto pravidlo ignorují jsme se rozhodli nainstalovat plugin, který do chatu vhodí informaci vždy, když někdo najde nějakou rudu. Tuto funkci využíváme na mapování těžení a podezřelé počty zpráv o nalezených rudách vyhodnocujeme a případné xRayery přísně a nemilosrdně trestáme.
b) Cheating
Módy jako TooManyItems na našem serveru nefungují, takže to ani nemusíš zkoušet. Programy stejného typu, například OpenInv také nefungují!
c) Hacking
Používání memory-edit programů (na úpravu paměti) může sice exploitovat nějaký bug v Bukkitu nebo v nějakém pluginu, ale inventáře jsou personálem pravidelně kontrolovány. Dále DDoS a podobné network útoky jsou blokovány.

3) Chat
a) Neslušná slova

Neslušná a sprostá slova jsou v chatu sice povolena, ale všeobecně se s nimi doporučuje šetřit. Měly by se používat pouze v malých písmenech (lower-case) a pokud možno, zaměňovat některá písmena hvězdičkami (*).
b) Oslovování personálu
Pokud píšete adminům nebo operátorům, nesmíte použít žádná sprostá slova (ani v malých písmenech). Také prosím tolerujte, že personál serveru je složen z obyčejných lidí. Zakázáno je také žebrání a podobné taktiky.

4) nDolary (měna ve hře)
Herní měna (nDolar) je stále ve vývoji. Můžete s její pomocí nakupovat nebo prodávat itemy v cedulkových obchodech. Technologie je ale nedodělaná a proto občas můžete narazit na chyby při jejím používání. Pracujeme na tom, během několika týdnů bude platební systém dokončen.

  • You may use these HTML tags: <a> <abbr> <acronym> <b> <blockquote> <cite> <code> <del> <em> <i> <q> <strike> <strong>

  • Comment Feed for this Post
Go to Top
Přečtěte si naše reference autobazarů a hodnocení autobazarů a učiňte informované rozhodnutí při koupi auta., zkušenosti barazy, zkušenosti s autobazary, bazary zkušenosti